Başakşehir Eşya Depolama her nevi depolama ihtiyaçlarınız için hizmet vermeye devam ediyor. İster ev eşyalarınız olsun ister ofis malzemeleriniz ya da özenle saklamak istediğiniz değerli eşyalarınız olsun hepsi sizler adına güvenlikli depolarda hassasiyetle depolanıyor. Aslında sadece eşyalarınızı bir adresten diğerine taşıtmak istemişte olabilirsiniz. Son anda eşyalarınız nakliye aracında iken herhangi bir nedenle eşyalarınızı planladığınız adrese yerleştirememiş de olabilirsiniz. İşte bu gibi durumlarda da depolama hizmeti alma ihtiyacınız oluşabilir. Her ne sebeple olur ise olsun eşyalarınızın güvende olacağını bildiğiniz bir depoya hayatınızın herhangi bir döneminde ihtiyaç duyabilirsiniz.

Neden Başakşehir Eşya Depolama

Eşya depolama nakliye sektöründe nakliye hizmetinin yanında verilen diğer hizmetlerdendir. Başakşehir Eşya Depolama, depolama hizmetini en ince ayrıntısına kadar planlayarak itina ile sunar. Depolama hizmeti alan müşterilerin beklentilerine cevap verebilmek adına depo olarak kullanılması düşünülen binaları özenle seçer. Özellikle güvenlik asla taviz verilmeyecek olan noktalardan biridir. Şehrin güvenilir muhitlerinden seçilen depo olarak kullanılacak binalara kamera sistemleri yerleştirilir. Böylece depoların 7\24 gözetim altında olmaları sağlanır. Yangın, su basması gibi doğal afetlere karşı da gerekli önlemler alınır. Depoların güvenliği için gerekli olan sigortalar yaptırılır.

Depoların güvenlik sorunları çözüldükten sonra gerekli olan havalandırmanın sağlanabilmesi için gerekli ayarlamalar yapılıyor. Depolar her türlü haşerat ve böceğe karşı düzenli olarak ilaçlanarak kontrolleri de düzenli olarak yapılıyor. Eşyalarınızın güvenliği her şeyin üzerinde tutuluyor.

Depolama Hizmeti Nasıl Alınır

Başakşehir Eşya Depolama, eşyalarınız için depolama ihtiyacı hissettiğinizde sizlerin de uygun olduğu bir gün ve saatte adresinize geliyor. Eşyalarınızı titizlikle paketliyor. Eşyalarınızın paketleme ve nakliye esnasında hiçbir zarar görmemesi için gerekli tüm tedbirleri alıyor. Eşyalarınız sizin onları geri almak isteyeceğiniz güne kadar güvenle saklamak üzere depolara götürülmek için nakliye aracına yerleştiriliyor. Nakliye aracı ile eşyalarınız güvenle depoya ulaştırılıyor. Eşyalarınız depolara özenle yerleştiriliyor. Depolar müşterinin şahsına özeldir. Bir depoya aynı anda iki farklı müşterinin eşyası konmaz. Eşyalarınızın sizlere istediğiniz anda tam da bıraktığınız hali ile teslim edilebilmesi için gerekli her türlü tedbir alınıyor. Depolanan eşyalar her an sahiplerine teslim edilmeye hazır şekilde bekletiliyor. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için web sitemiz iletişim kanallarından bizlere ulaşabilirsiniz.