EV EŞYASI DEPOLAMA

Eşya Depolama,İstanbul Eşya Depolama,Depolama

EV EŞYASI DEPOLAMA

Ekim 14, 2021 İstanbul Depolama 0

Ev Eşyası Depolama

Ev eşyası depolama hizmeti; genellikle ev değiştirirken ya da yeni bir ev kurarken kişisel eşyaların yanı sıra, mal veya ev eşyalarının kaliteli (eskitmeden, hasar vermeden vb.) bir şekilde saklanmasını amaçlamaktadır. Mekân değiştirme esnasında kutulanan eşyaların ne olacağı büyük bir problemdir. Eşyalarının el değiştirmesini istemeyen kişiler veya yeni gelecek olan eşyaların nereye konulacağı sorununu yaşayan kişilerin imdadına depolama hizmeti koşmaktadır. Eşyalar zarar görmeden korunmaktadır. Ayrıca boş alan sıkıntısı yaşamadan büyük alanlarda eşyalar depolanmaktadır. Firmamız sektördeki kaliteli hizmet anlayışı sayesinde kısa sürede başarıyı yakalamıştır. Ev eşyası depolama hizmeti ile eşyalar düzgün bir şekilde paketlenerek depoda yerine yerleştirilir. Böylece eşya sahipleri hem istedikleri alan tasarrufunu sağlar hem de sevdikleri eşyalarını elden çıkartmamış olurlar.

Depolama Hizmeti Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ev eşyası depolama hizmeti veren firmamız eşyalarınızı teslim alırken teslim sözleşmesi imzalatmaktadır. Kişiye özel olarak ayrılan depo yerine paketler özenle yerleştirilmektedir. Ayrıca eşyalar depoda bulunduğu süre zarfında meydana gelebilecek her türlü olumsuz durumlara karşı mutlaka sigorta işlemi yapılmaktadır. Bu olumsuz durumlar arasında; zararlıların depo alanını işgal etmesi, yangın, sel gibi afetler yer almaktadır. Depoya sigorta yapıldığından eşyalarınız tıpkı evinizde olduğu gibi güvendedir. Depolama hizmeti için dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır.

 • Depo hizmeti veren işletmenin temiz ve hijyenik olması gerekir.
 • Eşyaların ezilme, kırılma vb. hasar görmemesi için depo alanın yeterli genişlikte olması gerekir.
 • Güvenlik kameraları, güvenlik elemanları gibi Güvenlik tedbirlerinin en üst seviyede olması gerekir.
 • Depolama sürecinin sorunsuz bir şekilde ilerlemesi için taraflar arasında sözleşme imzalanmalıdır. Dolayısı ile bu sözleşmenin doğru bir şekilde, her iki tarafın da haklarını koruyarak hazırlanmış olması gerekir.

Depolama Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

Firmamızın profesyonel ekibi eşyalarınızı evinizden alarak depolama yerine kadar taşımaktadır. Sözleşme süresi dolduktan sonra eşyalar tekrar evinize ya da öncesinde belirtilen alana getirilmektedir.

Ev eşyası depolama hizmeti almanın pek çok avantajı bulunmaktadır;

 • Kişiye özgü depolama alanı bulunmaktadır.
 • Yüksek teknolojili güvenlik tedbirleri bulunmaktadır.
 • Depo yeri korunaklı alanlardan oluşmaktadır.
 • Koruma garantisi verilmektedir.
 • İnternet üzerinden de hizmet alma imkanı mevcuttur.
 • Ödeme kolaylığı (kredi kartı, taksit vb.) sayesinde müşterilere kolaylık sağlanmaktadır.
 • Eşyalara paketleme işlemi de uygulanmaktadır.
 • Nem, ısı dengesi sağlanarak ortamın iklimi kontrol altına alınır.

Maddi ve manevi değeri olan eşyalarınızı muhafaza eden firmamız, rahat bir taşınma/depolama süreci yaşamanızı sağlamaktadır. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için web site iletişim kanallarından bizlere ulaşabilirsiniz.Çekmeköy eşya depolama firmamıza göz atabilirsiniz.