ARŞİV DEPOLAMA

Eşya Depolama,İstanbul Eşya Depolama,Depolama

ARŞİV DEPOLAMA

Ekim 18, 2021 İstanbul Depolama 0

Arşiv Depolama

      Arşiv Depolama ülkemizde nakliye şirketlerinin Arşiv Depolama Firmaları ve Arşiv depolama Fiyatları olarak sunduğu hizmetlerden biridir. İstanbul Arşiv Depolama evrak yönetimi ve dış kaynaklı evrak arşivlenmesi anlayışı üzerine hizmet sunulan bir sistemdir. Arşiv Depolama Şirketleri Her nevi şirket ve kuruluşların evraklarının ve belgelerinin yönetimleri gerçekleştirilerek hem fiziksel hem de dijital olarak depolanma sağlanır. Gerekli durumlarda danışmanlık hizmeti verilir. Arşivler gerekli olabilecek her çeşit koruma yöntemi ile korunur. Aşiv Depolama binaları 7\24 güvenlik kameraları ile izlenir. Depoların havalandırma tesisatları yeterli havalandırmanın sağlanabileceği bir şekilde hazırlanmıştır. Depolar her çeşit böcek, haşere ve kemirgenlere karşı sistemli şekilde ilaçlanır.

Neden Arşiv Depolama ?

İş yerleri ve ofislerde her gün çok sayıda arşiv depolama hizmetine ihtiyaç duyulmasını sağlayan evrak üretilir. Üretilen bu evrakların kapladıkları alan her geçen gün artar. Bu dokümanları saklamak ise kapladıkları alan dolayısı ile zamanla imkansız hale gelebilir. Bunun da dışında her iş yerinde arşiv için ayrılabilecek yeterli alan bulunmaz. Arşiv için yeterli alan olsa bile her arşiv bir de arşiv elemanı ihtiyacı doğurur.  Bazen de iş yerinde arşive ayrılan alan nedeni ile problemler olur. Bir de arşivin korunması sorunu bulunur. Pek çok iş yeri arşiv oluşturmak için gerekli şartları sağlayamaz. Arşivlerin doğal afetlere karşı da korunması gereklidir. Yangın, su basması gibi durumlar dışında hırsızlık, sabotaj gibi durumlarla da karşılaşılabilir. Arşiv depolama hizmeti ayrıca iş yerlerinde arşive ayrılacak olan alnın değerlendirilmesi ile de işletmelere finansal güç katar. İşletmeler arşivlerin ister tamamı için ister şirkete külfet yaratan kısmı için dışarıdan arşiv depolama hizmeti alabilir. Nakliye şirketleri teknolojik ekipmanlar ve yetişmiş kalifiye arşiv personelleri ile profesyonel hizmet sunar. İşletmeler aldıkları arşiv depolama hizmeti ile ekonomik bir şekilde arşiv sorunlarını çözer.

Arşiv Depolama Hizmeti Nasıl Alınır?

Arşiv depolama hizmeti süreci nakliye şirketine yapacağınız depolama hizmet talebi ile başlar. Talep sonrası yapılan görüşme neticesinde arşivlenecek olan malzemeleriniz adresinden alınarak saklanacakları depoya götürülür. İçeriklerine uygun şekilde depolanma işlemi gerçekleşir. İşletmenin saklanan evraklardan birini ya da bir kısmını talep etmesi halinde dokümanlar hazırlanarak yetkili kılınan kişiye teslim edilir. Saklanması gereken süresi dolmuş ya da artık önemini yitirdiği için saklanmasına gerek kalmamış olan evraklar talep doğrultusunda imha edilebilir ya da imhası sağlanmak üzere şirkete iade edilebilir.

Arşiv depolama hizmeti sunan firmamızdan konu hakkında bilgi almak ve hizmet talep etmek için iletişim kanallarımız üzerinden irtibata geçebilirsiniz.En İyi Eşya Depolama Firmaları sitemize gözatabilirsiniz.